Od ponad 30 lat kompleksowo zaopatrujemy instytucje, firmy a także gospodarstwa domowe w środki do utrzymania czystości.

Dynamiczny rozwój firmy, a także zmieniające się potrzeby rynku, spowodowały uruchomienie produkcji płynów do bieżącego utrzymania czystości oraz linii profesjonalnych preparatów chemicznych.

Ich szeroka gama i wszechstronne zastosowanie szybko zdobyły uznanie najbardziej wymagających klientów, do grona których należą dziś m.in.: profesjonalne firmy sprzątające, placówki oświaty i służby zdrowia, urzędy administracji, gastronomia, hotelarstwo, duże zakłady przemysłowe oraz klienci instytucjonalni i indywidualni.

Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, rozpoczęliśmy produkcję worków na odpady w roli, worki zgrzewane, a także rękawy, półrękawy i taśmy.

Jednakże Inter Team  to nie tylko dostawca. Zespół działu handlowego , chętnie doradzi w zakresie optymalizacji kosztów utrzymania czystości, doboru produktów w zależności od potrzeb końcowego użytkownika oraz specyfikacji technicznych konkretnych towarów.